JUBILEUSZ XV - LECIA GIMNAZJUM

..

wi─Öcej >>
PRZYJACIELE Z UKRAINY

..

wi─Öcej >>
W KRAJU SŁOŃCA, OLIWKI I ZORBY

..

wi─Öcej >>
SUKCESY MIJAJ─äCEGO ROKU

..

wi─Öcej >>

PLAN LEKCJI

KLASY DRUGIE

Klasa II A
Godzina Poniedzia┼éek Wtorek ┼Üroda Czwartek Pi─ůtek
8.00-8.45 1. FIZ 1. ---- 1. WF 1. NWH 1. CHEM
8.55-9.40 2. CHEM 2. BIOL 2. WF 2. NWH 2. POL
9.50-10.35 3. WF 3. MAT 3. REL 3. POL 3. POL
10.50-11.35 4. WF 4. MAT 4. REL 4. FIZ 4. HIST
11.45-12.30 5. INF 5. HIST 5. POL 5. ANG 5. WOS
12.50-13.35 6. PLAST 6. POL
6. MAT 6. ANG 6. GW
13.45-14.30 7. GEO 7. ANG 7. H 7. MAT 7.----
14.40-15.25 8. ---- 8. ---- 8. H 8.---- 8. ----

Klasa II B
Godzina Poniedzia┼éek Wtorek ┼Üroda Czwartek Pi─ůtek
8.00-8.45 1. CHEM 1. BIOL 1. REL 1. NWH 1. MAT
8.55-9.40 2. HIST 2. GW 2. REL 2. NWH 2. MAT
9.50-10.35 3.PLAST 3. POL 3. WF 3. FIZ 3. CHEM
10.50-11.35 4. INF 4. MAT 4. WF 4.ANG 4. POL
11.45-12.30 5. WF 5. ANG 5. MAT 5. HIST 5. POL
12.50-13.35 6. WF 6. ANG 6. POL 6. POL
6. WOS
13.45-14.30 7. FIZ 7. ---- 7. H 7. ---- 7. GEO
14.40-15.25 8. ---- 8. ---- 8. H 8. ----
8.----

Klasa II C
Godzina Poniedzia┼éek Wtorek ┼Üroda Czwartek Pi─ůtek
8.00-8.45 1. REL 1. WF 1. MAT 1. NWH 1.  FIZ
8.55-9.40 2. REL 2. WF 2.MAT 2. NWH 2. ANG
9.50-10.35 3.CHEM 3. MAT 3. POL 3.GW 3. MAT
10.50-11.35 4. PLAST 4. HIST 4. POL 4. POL 4. CHEM
11.45-12.30 5. ANG 5. POL 5. ANG 5. WF 5. GEO
12.50-13.35 6. FIZ
6. BIOL 6. WOS 6. WF 6. POL
13.45-14.30 7. INF 7. ---- 7. H 7. HIST 7. -----
14.40-15.25 8. ---- 8. ---- 8.H 8. ---- 8.----

KLASY TRZECIE

Klasa III A
Godzina Poniedziałek Wtorek Sroda Czwartek Piatek
8.00-8.45 1.---- 1. NWH 1.POL 1. WOS 1. GEO
8.55-9.40 2.EDB 2. NWH 2. POL 2. TECH 2. FIZ
9.50-10.35 3. FIZ 3. POL 3 ANG 3. MAT 3. ANG
10.50-11.35 4. ANG 4. BIOL 4. MAT 4. MAT 4. POL
11.45-12.30 5. HIST 5. WF 5.REL 5. POL 5. GW
12.50-13.35 6. MAT 6.WF 6. REL 6. CHEM 6. WF
13.45-14.30 7. MUZ 7. FAKULTET 7. HIST 7. NH 7. WF
14.40-15.25 8.---- 8. FAKULTET 8.---- 8. NH 8. -----
Klasa III B
Godzina Poniedziałek Wtorek Sroda Czwartek Piatek
8.00-8.45 1. ANG 1. NWH 1.ANG 1. REL 1. WF
8.55-9.40 2. FIZ 2.NWH 2. ANG 2. REL 2. WF
9.50-10.35 3. MAT 3. WF 3 POL 3. POL 3. MAT
10.50-11.35 4. MUZ 4. WF 4.EDB 4. POL 4. FIZ
11.45-12.30 5. GW 5. BIOL 5. MAT 5. TECH 5.POL
12.50-13.35 6. GEO 6. MAT 6. CHEM 6. WOS 6. POL
13.45-14.30 7. HIST 7. FAKULTET 7. ---- 7. NH 7. HIST
14.40-15.25 8.---- 8. FAKULTET 8. ----- 8. NH 8. -----
Klasa III C
Godzina Poniedziałek Wtorek Sroda Czwartek Piatek
8.00-8.45 1. MAT 1. NWH 1. TECH 1. POL 1.POL
8.55-9.40 2. ANG 2. NWH 2. WOS 2.POL 2. MAT
9.50-10.35 3. ANG 3. BIOL 3. EDB 3. HIST 3.FIZ
10.50-11.35 4. FIZ 4. HIST 4. ANG 4. REL 4. GEO
11.45-12.30 5. POL 5. MAT 5. CHEM 5. REL 5. GW
12.50-13.35 6. MUZ 6. POL 6. WF 6. MAT 6. ----
13.45-14.30 7. WF 7. FAKULTET 7.WF 7. NH 7. -----
14.40-15.25 8. WF 8. FAKULTET 8. ----- 8. NH 8. -----


powr├│t