PAWEŁ GÓRALCZYK

Pawe┼é Góralczyk

WYKSZTAŁCENIE: Wyższa Szkoła Pedagogiczna (obecnie Uniwersytet Pedagogiczny) w Krakowie kierunek: Matematyka.

NAUCZANE W SZKOLE PRZEDMIOTY: Matematyka.

PROWADZONE W SZKOLE ZAJ─śCIA DODATKOWE: Klub Podró┼╝nika „Turbacz” - Spotkania z Matematyk─ů – zaj─Öcia dla uczniów o uzdolnieniach matematycznych.
Zaj─Öcia wyrównawcze z matematyki – zaj─Öcia uzupe┼éniaj─ůce dla uczniów gimnazjum.

ZAINTERESOWANIA:

• gitarzysta rockowy. 24 p┼éyty w dorobku artystycznym, obecnie cz┼éonek dwóch zespo┼éów graj─ůcych mocn─ů odmian─Ö rocka.
• turystyka górska, trekking i wspinaczka (g┼éównie Gorce i Tatry). Kolekcjoner materia┼éów o tematyce górskiej, badacz pasma górskiego Gorców,
• zainteresowania przyrodnicze – gównie przyroda górska.
• fotografia i filmowanie - g┼éównie przyroda, teledyski muzyczne, reporta┼╝e, kroniki pami─ůtkowe.
• komputerowa obróbka i sk┼éad grafiki i zdj─Ö─ç.
• komponowanie i aran┼╝owanie utworów muzycznych.
• realizacja i re┼╝yseria d┼║wi─Öku, miksowanie i mastering audio.

KONTAKT: goralczyk@sueryder.pl