JUBILEUSZ XV - LECIA GIMNAZJUM

..

wi─Öcej >>
PRZYJACIELE Z UKRAINY

..

wi─Öcej >>
W KRAJU SŁOŃCA, OLIWKI I ZORBY

..

wi─Öcej >>
SUKCESY MIJAJ─äCEGO ROKU

..

wi─Öcej >>

GIMNAZJADA

Przedstawiamy najlepsze wyniki sportowe naszych uczniów w ramach Gimnazjady

Najlepsze wyniki w roku szkolnym 2015/2016

- 4 miejsce badminton ch┼éopców w kraju po zwyci─Östwie w powiecie i województwie

- 5 miejsce pi┼éka siatkowa ch┼éopcy w województwie po wygraniu gminy, powiatu i rejonu

- 3 miejsce rejon piłkarze ręczni w Bochni, po zwycięstwie w gminie i powiecie

- 3 miejsce koszykarki w rejonie po wygraniu gminy i powiatu

- 3 miejsce powiat dziewczyny siatkówka, po wygraniu gminy

- zdominowane zawody w p┼éywaniu powiatowym w Wieliczce i liczne awanse do województwa w tym dwóch naszych sztafet

- bardzo dobre wyst─Öpy w zawodach ligi lekkoatletycznej indywidualnej i dru┼╝ynowej

2014/2015

Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe

Albert Łatas, Kinga Lasiowska - I miejsce w gminie

So┼ékowska Weronika, Szyd┼éowska Ma┼égorzata – II miejsce w gminie

Tacza┼éa Gra┼╝yna, Nosal Klaudia – III miejsce w gminie


Halowa pi┼éka no┼╝na dziewcz─ůt – I miejsce w gminie, awans do zawodów powiatowych

Pi┼éka siatkowa ch┼éopcówI miejsce w gminie, I miejsce w powiecie, awans do zawodów rejonowych

Pi┼éka siatkowa dziewcz─ůt – I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie

Koszykówka ch┼éopców – II miejsce w gminie

Pływanie Indywidualne:

Kowalska Alicja: I miejsce w gminie w stylu dowolnym, II miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

Wojtusik Melania: I miejsce w gminie w stylu grzbietowym, I miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

Podkowa Kamil: I miejsce w gminie w stylu dowolnym, I miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

Du┼Ť Magdalena: I miejsce w gminie w stylu klasycznym, II miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

Kryus Emilia: II miejsce w gminie w stylu motylkowym, III miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

┼üatas Albert: III miejsce w gminie w stylu grzbietowym, II miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

Janiw Micha┼é: II miejsce w gminie w stylu klasycznym, IV miejsce w powiecie, awans do zawodów wojewódzkich

Kalisz Krzysztof: II miejsce w gminie w stylu dowolnym

Bystrowski Miłosz: II miejsce w gminie w stylu grzbietowym

Henke Paweł: III miejsce w gminie w stylu dowolnym


P┼éywanie dru┼╝ynowe – II miejsce w gminie w sztafecie dziewcz─ůt i sztafecie ch┼éopców, III miejsce w powiecie ch┼éopców

Badminton dru┼╝ynowy ch┼éopców – I miejsce w powiecie, I miejsce w finale wojewódzkim: Nawrocki Jakub, Ga┼éan Karol, Gu┼äka Robert

Tenis sto┼éowy dru┼╝ynowy ch┼éopców – II miejsce w gminie, awans do zawodów powiatowych: Mech Damian, Rojek Micha┼é

Tenis sto┼éowy dru┼╝ynowy dziewcz─ůt– II miejsce w gminie, awans do zawodów powiatowych: Szyd┼éowska Ma┼égorzata, Ma┼Ťnica Barbara

Pi┼éka r─Öczna dziewcz─ůt – II miejsce w gminie


powr├│t