07-11-2017

Szczegóły na plakacie.

31-10-2017

Dzień Patronki Szkoły

31 pa┼║dziernika razem z uczniami Szko┼éy Podstawowej, Dyrekcj─ů, Gronem Pedagogicznym i zaproszonymi Go┼Ť─çmi, ┼Ťwi─Ötowali┼Ťmy Dzie┼ä Patronki Szko┼éy - Lady Sue Ryder of Warsaw. Cho─ç szko┼éa to ca┼ékiem nowa, a uczniowie wyj─ůtkowo m┼éodzi, ma d┼éug─ů, bogat─ů i pi─Ökn─ů tradycj─Ö, kt├│r─ů wsp├│┼étworzymy od lat.

16-10-2017

ODLOTOWY DZIEŃ NAUCZYCIELA

13 pa┼║dziernika obchodzili┼Ťmy w naszym gimnazjum Dzie┼ä Edukacji Narodowej. ┼Üwi─Ötowanie rozpocz─Öli┼Ťmy od wyk┼éadu dra Karpisza z Politechniki Krakowskiej na temat: "Dlaczego samolot lata i po co s─ů symulatory?". Zaj─Öcia by┼éy bardzo ciekawe! Uczniowie mogli zrozumie─ç wiele praw z dziedziny fizyki.

11-10-2017

Sukcesy sportowe w jesiennej Lidze LA

9 października na stadionie w Wieliczce odbyły się zawody powiatowe w jesiennej Lidze LA.

06-10-2017

Z wizyt─ů w podwarszawskim Helenowie

W pi─ůtek 6 pa┼║dziernika Dyrektor Tomasz Donatowicz by┼é w pi─Öknym Helenowie, gdzie mia┼é miejsce kolejny Zjazd Dyrektor├│w O┼Ťrodk├│w Sue Ryder z ca┼éej Polski.