Z wizyt─ů w podwarszawskim Helenowie

Sobotnie zaj─Öcia na ┼Ťciance wspinaczkowej

Zaj─Öcia na ┼Ťciance wspinaczkowej w soboty w godz. 9:00-12:00. Zapisy w sekretariacie gimnazjum pod numerem 505445004 Micha┼é Dziedzic

Z wizyt─ů w podwarszawskim Helenowie

W pi─ůtek 6 pa┼║dziernika Dyrektor Tomasz Donatowicz by┼é w pi─Öknym Helenowie, gdzie mia┼é miejsce kolejny Zjazd Dyrektor├│w O┼Ťrodk├│w Sue Ryder z ca┼éej Polski. Prezentowa┼é nasz─ů wyj─ůtkow─ů szko┼é─Ö oraz osi─ůgni─Öcia i dorobek ponad 15 lat pracy. Jak relacjonowa┼é - by┼éa ┼Ťwietna atmosfera oraz okazja do wymiany do┼Ťwiadcze┼ä i zawarcia wsp├│┼épracy. By┼é te┼╝ czas na inspiruj─ůce rozmowy.

01-10-2017

Ahoj pienińska przygodo!

Nowa szko┼éa, nowe otoczenie, nowi koledzy, nowi nauczycieleÔÇŽ Z tymi wyzwaniami przysz┼éo si─Ö zmierzy─ç wszystkim uczniom, kt├│rzy w tym roku rozpocz─Öli nauk─Ö w Spo┼éecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder na niepo┼éomickich Jazach. Z nowo┼Ťciami naj┼éatwiej oswoi─ç si─Ö w zgranej grupie, dlatego te┼╝ za jeden z cel├│w u progu nowego roku szko┼éa postawi┼éa sobie dzia┼éania integracyjne. Wszystkie klasy, od pierwszych do si├│dmych, maj─ů okazj─Ö pozna─ç si─Ö lepiej na jedno lub kilkudniowych wyjazdach zapoznawczych. W dniach 27-29 wrze┼Ťnia klasy sz├│ste i si├│dme w─Ödrowa┼éy wraz z wychowawcami i opiekunami po sk─ůpanych w jesiennych barwach Pieninach.

27-09-2017

Dzień Języków

26 wrze┼Ťnia w Europie obchodzi si─Ö Dzie┼ä J─Özyk├│w. Zosta┼é on tak┼╝e zorganizowany w naszym gimnazjum przez nauczycielki ucz─ůce j─Özyk├│w: w┼éoskiego, hiszpa┼äskiego, niemieckiego i angielskiego. Rozpocz─Öli┼Ťmy od rozkoszy dla podniebienia ÔÇô ka┼╝da grupa przygotowa┼éa pocz─Östunek typowy dla ro┼╝nych stron ┼Ťwiata.