11-10-2017

Wyjazd integracyjny klas czwartych

W dniach 3 i 4 pa┼║dziernika odby┼é si─Ö wyjazd integracyjny klas czwartych. Pierwszego dnia zwiedzili┼Ťmy zabytkow─ů Kopalni─Ö Soli w Bochni, gdzie czeka┼éy na nas liczne atrakcje min. przep┼éyw ┼éodzi─ů, przeja┼╝d┼╝ka podziemn─ů kolejk─ů, zjazd 140-metrow─ů zje┼╝d┼╝alni─ů , dyskoteka 250 metr├│w pod ziemi─ů, zabawy na podziemnym boisku sportowym i placu zabaw oraz nocleg w komorach solnych. Rano wyjechali┼Ťmy na powierzchni─Ö, a nast─Öpnie udali┼Ťmy si─Ö na lekcje muzealn─ů do Muzeum Motyli w Bochni. Po powrocie do Niepo┼éomic czeka┼éa na nas jeszcze jedna niespodzianka. W MCDiS obejrzeli┼Ťmy film pt "Zwierzogr├│d". Bawili┼Ťmy si─Ö ┼Ťwietnie.

10-10-2017

Wyprawa integracyjna klas pi─ůtych

Nie zwa┼╝aj─ůc na niepomy┼Ťlne prognozy pogody, dzielni pi─ůtoklasi┼Ťci z naszej szko┼éy pod przewodnictwem nieustraszonych nauczycieli wyruszyli czwartego pa┼║dziernika na wypraw─Ö integracyjn─ů w okolice Rabki.

Z wizyt─ů w podwarszawskim Helenowie

Sobotnie zaj─Öcia na ┼Ťciance wspinaczkowej

Zaj─Öcia na ┼Ťciance wspinaczkowej w soboty w godz. 9:00-12:00. Zapisy w sekretariacie gimnazjum pod numerem 505445004 Micha┼é Dziedzic

Z wizyt─ů w podwarszawskim Helenowie

W pi─ůtek 6 pa┼║dziernika Dyrektor Tomasz Donatowicz by┼é w pi─Öknym Helenowie, gdzie mia┼é miejsce kolejny Zjazd Dyrektor├│w O┼Ťrodk├│w Sue Ryder z ca┼éej Polski. Prezentowa┼é nasz─ů wyj─ůtkow─ů szko┼é─Ö oraz osi─ůgni─Öcia i dorobek ponad 15 lat pracy. Jak relacjonowa┼é - by┼éa ┼Ťwietna atmosfera oraz okazja do wymiany do┼Ťwiadcze┼ä i zawarcia wsp├│┼épracy. By┼é te┼╝ czas na inspiruj─ůce rozmowy.