04-04-2017

Spotkanie organizacyjne

Serdecznie zapraszamy Pa┼ästwa na spotkanie organizacyjne dotycz─ůce roku szkolnego 2017/2018 w Spo┼éecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder w Niepo┼éomicach, kt├│re odb─Ödzie si─Ö 7 kwietnia w sali widowiskowej w Ma┼éopolskim Centrum D┼║wi─Öku i S┼éowa.

03-04-2017

Szkolny Festiwal Europejski

27 marca w naszym gimnazjum odby┼é si─Ö fina┼é szkolnego Festiwalu Europejskiego. Celem zabawy by┼éo nie tylko zapoznanie si─Ö z tradycjami, j─Özykiem oraz zabytkami pa┼ästw europejskich, ale przede wszystkim pobudzenie kreatywno┼Ťci uczni├│w, nabycie, tudzie┼╝ utrwalenie umiej─Ötno┼Ťci pracy w zespole oraz przednia zabawa.

31-03-2017

XVII KONKURS DEKANALNY

30 marca w Woli Zabierzowskiej odbył się XVII Dekanalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej.

30-03-2017

Sukces siatkarzy z Woli Batorskiej

28 marca w Krzeszowicach odby┼é si─Ö etap rejonowy Gimnazjady w pi┼éce siatkowej ch┼éopc├│w. W turnieju spotka┼éy si─Ö najlepsze dru┼╝yny z powiat├│w boche┼äskiego, krakowskiego, miechowskiego, proszowickiego oraz wielickiego. Ten ostatni reprezentowali uczniowie Gimnazjum z Woli Batorskiej, a na co dzie┼ä zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego ÔÇ×WOLAÔÇŁ.

27-03-2017

IV miejsce w Polsce

W dniach 24-25 marca w Głubczycach rozgrywane były Mistrzostwa Polski szkół gimnazjalnych w badmintonie drużynowym. Województwo małopolskie reprezentowali nasi uczniowie Jakub Nawrocki, Robert Guńka (zawodnicy MKS Spartakus) i Jakub Kutyła.