15-10-2017

Odlotowe ┼Ťwi─Öto Komisji Edukacji Narodowej

ÔÇ×Wielkim kunsztem wykazuje si─Ö nauczyciel, kt├│ry potrafi sprawi─ç, ┼╝e tw├│rcze wyra┼╝anie siebie i nabywanie wiedzy staje si─Ö ┼║r├│d┼éem rado┼Ťci.ÔÇŁ A. Einstein 13 pa┼║dziernika w Spo┼éecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder tw├│rczo┼Ťci i rado┼Ťci zdecydowanie nie brakowa┼éo. Na pr├│┼╝no by┼éo szuka─ç osoby, kt├│ra si─Ö nie u┼Ťmiecha┼éa.

13-10-2017

Koło wędkarskie

Ko┼éo w─Ödkarskie "Eldorado" zaprasza na zaj─Öcia w sobot─Ö od godz.9.00 do 12.00. Zbi├│rka 14.10.2017 pod gimnazjum w Woli Batorskiej. Zaj─Öcia odb─Öd─ů si─Ö na stawie przy gimnazjum. Micha┼é Dziedzic

11-10-2017

Sukcesy sportowe w jesiennej Lidze LA

9 października na stadionie w Wieliczce odbyły się zawody powiatowe w jesiennej Lidze LA.

11-10-2017

Wyjazd integracyjny klas czwartych

W dniach 3 i 4 pa┼║dziernika odby┼é si─Ö wyjazd integracyjny klas czwartych. Pierwszego dnia zwiedzili┼Ťmy zabytkow─ů Kopalni─Ö Soli w Bochni, gdzie czeka┼éy na nas liczne atrakcje min. przep┼éyw ┼éodzi─ů, przeja┼╝d┼╝ka podziemn─ů kolejk─ů, zjazd 140-metrow─ů zje┼╝d┼╝alni─ů , dyskoteka 250 metr├│w pod ziemi─ů, zabawy na podziemnym boisku sportowym i placu zabaw oraz nocleg w komorach solnych. Rano wyjechali┼Ťmy na powierzchni─Ö, a nast─Öpnie udali┼Ťmy si─Ö na lekcje muzealn─ů do Muzeum Motyli w Bochni. Po powrocie do Niepo┼éomic czeka┼éa na nas jeszcze jedna niespodzianka. W MCDiS obejrzeli┼Ťmy film pt "Zwierzogr├│d". Bawili┼Ťmy si─Ö ┼Ťwietnie.

10-10-2017

Wyprawa integracyjna klas pi─ůtych

Nie zwa┼╝aj─ůc na niepomy┼Ťlne prognozy pogody, dzielni pi─ůtoklasi┼Ťci z naszej szko┼éy pod przewodnictwem nieustraszonych nauczycieli wyruszyli czwartego pa┼║dziernika na wypraw─Ö integracyjn─ů w okolice Rabki.