12-04-2017

VI Gimnazjum w wojew├│dztwie

10 kwietnia w Andrychowie spotkało się 6 najlepszych gimnazjów w piłce siatkowej chłopców. Już po raz 3 z rzędu w gronie tym znalazła się reprezentacja z Gimnazjum w Woli Batorskiej.

12-04-2017

Religijny Konkurs Recytatorski

7 kwietnia w Libi─ů┼╝u mia┼é miejsce kolejny etap Religijnego Konkursu Recytatorskiego. W tym roku przyj─ů┼é form─Ö wyj─ůtkow─ů - nadano mu imi─Ö zmar┼éej na misjach w Boliwii libi─ůskiej dziewczyny - Helenki Kmie─ç.

10-04-2017

Półfinały wojewódzkie piłka ręczna

W pi─ůtek 7 kwietnia nasi pi┼ékarze r─Öczni zaj─Öli 3. miejsce w p├│┼éfina┼éach wojew├│dzkich, kt├│re odbywa┼éy si─Ö w Bochni. Nasi uczniowie w pierwszym meczu pokonali gimnazjum z Go┼éczy, nast─Öpnie zremisowali z gimnazjum ze Skawiny.

08-04-2017

PAKIET DOKUMENTÓW I DEKLARACJI DLA RODZICÓW UCZNIÓW SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Termin sk┼éadania o┼Ťwiadcze┼ä: do 12.04.2017 r.

07-04-2017

Nietypowe zaj─Öcia z pierwszej pomocy

27 marca odby┼éy si─Ö w naszej szkole nietypowe zaj─Öcia z pierwszej pomocy. Prowadz─ůcymi zaj─Öcia byli uczniowie klasy 2c i 2a naszej szko┼éy przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy, natomiast uczestnikami nasi uczniowie i ich ukrai┼äscy go┼Ťcie. W zwi─ůzku z mi─Ödzynarodowym charakterem zaj─Ö─ç by┼éy one prowadzone w j─Özyku angielskim.