19-10-2017

Wirtualny spacer po szkole

W zakładce SZKOŁA znajduje się link do wirtualnego spaceru po naszej szkole. Zapraszamy!!!

16-10-2017

ODLOTOWY DZIEŃ NAUCZYCIELA

13 pa┼║dziernika obchodzili┼Ťmy w naszym gimnazjum Dzie┼ä Edukacji Narodowej. ┼Üwi─Ötowanie rozpocz─Öli┼Ťmy od wyk┼éadu dra Karpisza z Politechniki Krakowskiej na temat: "Dlaczego samolot lata i po co s─ů symulatory?". Zaj─Öcia by┼éy bardzo ciekawe! Uczniowie mogli zrozumie─ç wiele praw z dziedziny fizyki.

15-10-2017

Odlotowe ┼Ťwi─Öto Komisji Edukacji Narodowej

ÔÇ×Wielkim kunsztem wykazuje si─Ö nauczyciel, kt├│ry potrafi sprawi─ç, ┼╝e tw├│rcze wyra┼╝anie siebie i nabywanie wiedzy staje si─Ö ┼║r├│d┼éem rado┼Ťci.ÔÇŁ A. Einstein 13 pa┼║dziernika w Spo┼éecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder tw├│rczo┼Ťci i rado┼Ťci zdecydowanie nie brakowa┼éo. Na pr├│┼╝no by┼éo szuka─ç osoby, kt├│ra si─Ö nie u┼Ťmiecha┼éa.

13-10-2017

Koło wędkarskie

Ko┼éo w─Ödkarskie "Eldorado" zaprasza na zaj─Öcia w sobot─Ö od godz.9.00 do 12.00. Zbi├│rka 14.10.2017 pod gimnazjum w Woli Batorskiej. Zaj─Öcia odb─Öd─ů si─Ö na stawie przy gimnazjum. Micha┼é Dziedzic

11-10-2017

Sukcesy sportowe w jesiennej Lidze LA

9 października na stadionie w Wieliczce odbyły się zawody powiatowe w jesiennej Lidze LA.