07-11-2017

Szczegóły na plakacie.

07-11-2017

PSIE POLE - zbi├│rka na schronisko dla zwierz─ůt

W dniach 13-17 listopada w naszej szkole ob─Ödzie si─Ö zbi├│rka karmy oraz akcesori├│w dla zwierz─ůt na potrzeby schroniska "Psie Pole" z Rac┼éawic. Poni┼╝ej pismo Samorz─ůdu Szkolnego do Dyrektora i Jego odpowied┼║.

31-10-2017

Dzień Patronki Szkoły

31 pa┼║dziernika razem z uczniami Szko┼éy Podstawowej, Dyrekcj─ů, Gronem Pedagogicznym i zaproszonymi Go┼Ť─çmi, ┼Ťwi─Ötowali┼Ťmy Dzie┼ä Patronki Szko┼éy - Lady Sue Ryder of Warsaw. Cho─ç szko┼éa to ca┼ékiem nowa, a uczniowie wyj─ůtkowo m┼éodzi, ma d┼éug─ů, bogat─ů i pi─Ökn─ů tradycj─Ö, kt├│r─ů wsp├│┼étworzymy od lat.

19-10-2017

Wirtualny spacer po szkole

W zakładce SZKOŁA znajduje się link do wirtualnego spaceru po naszej szkole. Zapraszamy!!!

16-10-2017

ODLOTOWY DZIEŃ NAUCZYCIELA

13 pa┼║dziernika obchodzili┼Ťmy w naszym gimnazjum Dzie┼ä Edukacji Narodowej. ┼Üwi─Ötowanie rozpocz─Öli┼Ťmy od wyk┼éadu dra Karpisza z Politechniki Krakowskiej na temat: "Dlaczego samolot lata i po co s─ů symulatory?". Zaj─Öcia by┼éy bardzo ciekawe! Uczniowie mogli zrozumie─ç wiele praw z dziedziny fizyki.