16-05-2017

Zawody w piłce siatkowej plażowej

W dniu 11 maja nasze drużyny żeńska i męska wygrały powiatowe zawody w piłce siatkowej plażowej, które były rozgrywane pierwszy raz w historii.

29-04-2017

O nowej szkole podstawowej

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym odcinkiem studia N - wiele w nim o nowej niepołomickiej szkole.

27-04-2017

Konkurs wiedzy o ┼Ťw. Janie Pawle II

ÔÇ×Cz┼éowiek nie jest tylko sprawc─ů swoich czyn├│w, ale przez te czyny jest zarazem w jaki┼Ť spos├│b tw├│rc─ů siebie samegoÔÇŁ. ┼Üw. Jan Pawe┼é II

26-04-2017

GIMNAZJALIŚCI WIEDZĄ, JAK POMÓC!

W dniu 26 kwietnia 2017 odbyły się XVIII Powiatowe Zawody Pierwszej Pomocy w Wieliczce. Reprezentacja Gimnazjum w składzie: kapitan Julia Buczek, Gosia Sobieraj, Aniela Kołakowska i Klaudia Piekarz zdobyła drugie miejsce.

13-04-2017

Przyjaciele z Ukrainy

Ostatni tydzie┼ä marca obfitowa┼é w niecodzienne wydarzenia ÔÇô do Gimnazjum Sue Ryder w Woli Batorskiej zawita┼éa grupa zaprzyja┼║nionych uczni├│w i opiekun├│w z gimnazjum w Cherkasach. To ju┼╝ kolejna wizyta naszej szko┼éy partnerskiej z Ukrainy. Program wymiany by┼é mo┼╝liwy dzi─Öki Projektowi Friends ÔÇô The Way We Are realizowanemu w ramach Programu Polsko-Ameryka┼äskiej Fundacji Wolno┼Ťci ENGLISH TEACHING, kt├│rego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Koordynatork─ů programu w naszej szkole jest od lat nauczycielka j─Özyka angielskiego ÔÇô Ma┼égorzata Por─Öbska.