12-06-2017

Przygoda pod ┼╝aglami - rejs ÔÇ×Mazury 2017ÔÇŁ

Ju┼╝ od czterech lat uczniowie naszej szko┼éy maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobywania i doskonalenia umiej─Ötno┼Ťci ┼╝eglarskich pod czujnym okiem wspania┼éych sternik├│w. W czerwcu grupa ┼╝eglarzy wyje┼╝d┼╝a na rejs ÔÇ×Mazury 2017ÔÇŁ zorganizowany przez Niepo┼éomickie Stowarzyszenie NSSA. Nale┼╝─ů do niej nie tylko obecni uczniowie gimnazjum Sue Ryder, ale r├│wnie┼╝ absolwenci, kt├│rzy, cho─ç opu┼Ťcili ju┼╝ nasz─ů szko┼é─Ö, nie mog─ů opu┼Ťci─ç ┼╝agli. Podczas tych kilku lat potworzy┼éy si─Ö niemal sta┼ée za┼éogi. Powsta┼éy i utrwali┼éy si─Ö te┼╝ r├│┼╝ne tradycje, kt├│re kultywujemy i przekazujemy nowym cz┼éonkom za┼é├│g. Wyjazdy ucz─ů nas nie tylko ┼╝eglowania, ale i samodzielno┼Ťci. Na ka┼╝dym z jacht├│w za┼éoga sama przygotowuje sobie posi┼éki i sama po nich zmywa.

12-06-2017

Kolejny Rodzinny Piknik Gimnazjalny za nami

11 czerwca tereny przy naszym gimnazjum opanowa┼é weso┼éy gwar. W godzinach popo┼éudniowych rozpocz─Öli┼Ťmy doroczny Piknik gimnazjalny. Pogoda na szcz─Ö┼Ťcie dopisa┼éa, frekwencja r├│wnie┼╝.

05-06-2017

Piknik gimnazjalny

Serdecznie zapraszamy na piknik gimnazjalny 11 czerwca 2017.

03-06-2017

W kraju słońca, oliwki i zorby

Dni 19-27 maja 2017 r. na d┼éugo zostan─ů w pami─Öci uczni├│w klas trzecich Gimnazjum Spo┼éecznego w Woli Batorskiej. W tym bowiem czasie mia┼éa miejsce wyprawa edukacyjna uczni├│w, ko┼äcz─ůcych nauk─Ö w gimnazjum. W bie┼╝─ůcym roku szkolnym by┼éa to Republika Grecka, uwa┼╝ana za spadkobierczyni─Ö staro┼╝ytnej Grecji. Jako taka, stanowi kolebk─Ö ca┼éej cywilizacji zachodniej, jest miejscem narodzin demokracji, filozofii, Igrzysk Olimpijskich, wielu podstawowych twierdze┼ä naukowych, literatury, historiografii, politologii oraz teatru. Mieli┼Ťmy okazj─Ö pochyli─ç si─Ö nad tym dorobkiem ludzko┼Ťci. Zwiedzili┼Ťmy w ci─ůgu 9 dni naprawd─Ö wiele!

03-06-2017

SUKCES NATALII STYCZEŃ

Dnia 30 maja w siedzibie szko┼éy podstawowej im. Marii Konopnickiej w Grodkowicach odby┼é si─Ö Powiatowy Turniej Pi─Öknego Czytania. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach szko┼éy podstawowej i gimnazjum. Poza wymienionymi kategoriami, zosta┼éa r├│wnie┼╝ przyznana nagroda g┼é├│wna, za najlepszy wyst─Öp spo┼Ťr├│d wszystkich uczestnik├│w konkursu.