28-11-2017

Uniwersytet Dzieci─Öcy w SSP

Jesie┼ä, jak wiadomo, jest czasem rozpocz─Öcia studi├│w uniwersyteckich. U nas nie mog┼éo by─ç inaczej. Dyrektor Wydzia┼éu Edukacji Urz─Ödu Miasta i Gminy Niepo┼éomice, pan Wies┼éaw Bobowski, inaugurowa┼é uroczy┼Ťcie Uniwersytet Dzieci─Öcy w Spo┼éecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder. Tu┼╝ po inauguracji mia┼é miejsce pierwszym historyczny wyk┼éad z dziedziny fizyki. M┼éodzi studenci byli zachwyceni!

28-11-2017

Andrzejki 2017

15-11-2017

Z pie┼Ťni─ů do wolno┼Ťci

W tym roku obchody ┼Üwi─Öta Niepodleg┼éo┼Ťci organizowane przez dyrektora Spo┼éecznej Szko┼éy Podstawowej im. Lady Sue Ryder Tomasza Donatowicza po raz pierwszy go┼Ťci┼éy w ko┼Ťciele na Jazach. Uroczysto┼Ť─ç otworzy┼éa msza ┼Ťwi─Öta w intencji Ojczyzny. Na jej zako┼äczenie podnio┼Ťle od┼Ťpiewano pie┼Ť┼ä ÔÇ×Bo┼╝e, co┼Ť Polsk─ÖÔÇŁ, a ksi─ůdz proboszcz Edward B─ůbol odczyta┼é ÔÇ×Modlitw─Ö za Ojczyzn─ÖÔÇŁ Piotra Skargi.

15-11-2017

ÔÇ×Z pie┼Ťni─ů do wolno┼ŤciÔÇŁ ÔÇô obchody ┼Üwi─Öta Niepodleg┼éo┼Ťci w ko┼Ťciele na Jazach

13-11-2017

Konkurs fotograficzny - Niepołomice widziane oczami dziecka