27-09-2017

Dzień Języków

26 wrze┼Ťnia w Europie obchodzi si─Ö Dzie┼ä J─Özyk├│w. Zosta┼é on tak┼╝e zorganizowany w naszym gimnazjum przez nauczycielki ucz─ůce j─Özyk├│w: w┼éoskiego, hiszpa┼äskiego, niemieckiego i angielskiego. Rozpocz─Öli┼Ťmy od rozkoszy dla podniebienia ÔÇô ka┼╝da grupa przygotowa┼éa pocz─Östunek typowy dla ro┼╝nych stron ┼Ťwiata.

12-09-2017

Zebranie z rodzicami

W najbli┼╝szy czwartek o godz. 18:00 odb─Ödzie si─Ö pierwsze zebranie (w tym roku szkolnym) wychowawc├│w z rodzicami w gimnazjum.

30-08-2017

Rozpocz─Öcie roku szkolnego 2017/2018

Informujemy, ┼╝e Msza ┼Ťw. na rozpocz─Öcie roku szkolnego odb─Ödzie si─Ö w poniedzia┼éek 4.09.2017 r. w Ko┼Ťciele w Woli Batorskiej o godz. 8.00.

17-08-2017

Egzaminy poprawkowe

Harmonogram egzamin├│w poprawkowych

05-07-2017

Klasy sportowe - informacja

Szanowni Pa┼ästwo, w zwi─ůzku z du┼╝ym zainteresowaniem, zapraszamy wszystkich uczni├│w ÔÇô kandydat├│w ubiegaj─ůcych si─Ö o przyj─Öcie do klas sportowych w oddzia┼éach I-VII, do udzia┼éu w obowi─ůzkowych testach sprawno┼Ťciowych, maj─ůcych na celu wy┼éonienie os├│b zakwalifikowanych do klas sportowych tj. ze zwi─Ökszon─ů liczb─ů godzin wychowania fizycznego o profilu og├│lnym ÔÇô kl. I ÔÇô III oraz o profilu pi┼éka siatkowa lub pi┼éka no┼╝na ÔÇô kl. IV - VII.